Superauto je kompletní řešení bez kompromisů

Pro evidenci klientů, vozidel i jednotlivých oprav, včetně e-shopu i fakturace zakázek. Kompletní řešení pro pneuservisy a autoservisy obsahuje také webový portál servisu s možností stažení faktur zákazníkem v PDF a provozem na vlastní doméně i s možností zajištění služeb mailového serveru. 

Včetně editoru webových  stránek a rezervačním systémem s elektronickým obchodem, napojeným na sklady svých dodavatelů. Nabízí klientům komfort a zjednodušuje každodenní práci v servisu.

Stačí Vám zařízení připojené k internetu. Superauto můžete používat jako samostatný informační systém pro tisk zakázek a dokladů nebo nadstavbu nad programem, který již máte na svém PC. Sice se druhou variantou můžete ochudit o některé z možností, které Superauto nabízí, ale stále získáte moderní řešení pro online komunikaci se zákazníky, včetně bezúdržbového elektronického obchodu a webového portálu.

Společnost Evymo s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 194373, IČ: 243 08 617, DIČ: CZ24308617, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění. Jsme plátci DPH. Bankovní spojení Fio Banka a.s., číslo účtu 2800266893/2010.