Eda pro gastroprovozy

  • V Edovi jednoduše vytvořítě obědové menu i upravíte standartní nabídku (jídelní, nápojový lístek...). Denní menu vč. loga a vlastního textu lze exportovat do PDF a rozeslat mailem i vytisknout pro použití na stoly.
  • Eda jsou moderní internetové stránky, vytvořené speciálně pro gastroprovozy. Získáte v něm šikovného pomocníka i provoz internetové prezentace. 
  • Grafickou šablonu lze jednoduše přizpůsobit firemním barvám, umístit na stránky logo i fotogalerii. Líbí se Vám Váš aktuální web? Design převedeme.


Objednání rozvozu

Rozsáhlejší verze Edy, která umožňuje objednat klientům přes internet. Součástí je i tisk daňových dokladů, automatické předání objednávky mailem (nebo placenou SMS) a výpočet ceny dopravy podle vzdálenosti.

Polotovary a kalkulace

Ceny jednotlivých surovin se automaticky aktualizují ve všech položkách, takže máte rychlý přehled o cenách polotovarů i celých položek při každě změně nákupních cen.

Společnost Evymo s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 194373, IČ: 243 08 617, DIČ: CZ24308617, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění. Jsme plátci DPH. Bankovní spojení Fio Banka a.s., číslo účtu 2800266893/2010.