EET Účtenka zdarma a navíc open-source

Jednoduchá, open-source aplikace, kterou jsme vytvořili pro splnění požadavků elektronické evidence tržeb i těch nejmenších podniků a živnostníků, bez nákladů na pořízení i provoz. 

Triviální funkcionalita číselníku pro zadání celkové částky v odpovídající sazbě DPH a seznam vystavených dokladů, je kromě nastavení programu jediná jeho funkcionalita. Samozřejmě můžete účtenky opětovně tisknout a v případě výpadku komunikace je znovu odeslat na servery Finanční Správy nebo je stornovat.

Certifikát

S EET Účtenkou je potřeba mít vlastní certifikát pro komunikaci se státní správou. EET Účtenku doporučujeme využít i naším partnerům, kteří využívají Steerty Premium a službu pověřeného plátce, řeší tak nenadálé výpadky s připojením k internetu.

Tisk

Jednoduchou změnou nastavení se změní tisk z formátu A4 na "nekonečnou" účtenku v termotiskárnách. Jsme schopni Vám vyzkoušené modely tiskáren doporučit, ale u žádné moderní tiskárny nebudete mít s naší EET Účtenkou problém, ať je připojená přes USB, Wi-Fi nebo BT a ani když tisknete do PDF.

Společnost Evymo s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 194373, IČ: 243 08 617, DIČ: CZ24308617, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění. Jsme plátci DPH. Bankovní spojení Fio Banka a.s., číslo účtu 2800266893/2010.